Implantologia

Implanty to aktualnie najnowocześniejsza forma odbudowy braków zębowych, pozwalająca na uzyskanie estetyki i komfortu, jaki zapewnia piękny i naturalnie wyglądający uśmiech. Leczenie implantologiczne ma wiele zalet w porównaniu ze stosowaniem konwencjonalnych rozwiązań protetycznych.
Implant jest wygodniejszy niż most lub proteza, ponieważ nie musisz go wyciągać do czyszczenia. Nie uszkadza się też sąsiednich zębów, tak jak w przypadku mostu, gdzie czasami oszlifowuje się  sąsiednie, całkowicie zdrowe zęby. Implant wolniej się zużywa niż proteza. Jeżeli straciłeś już wszystkie zęby, a nie zadowala cię proteza, to wystarczą tylko 4 implanty u góry i 4 na dole, by znowu swobodnie gryźć i się uśmiechać. Zabiegi tego typu są bezpieczne, przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym. Każdy poprzedzony jest wizytą przygotowawczą, zebraniem wywiadu i analizą badania tomograficznego CBCT.
W naszym gabinecie stomatologicznym stosujemy najwyższej jakosci, sprawdzone, bezpieczne i uznane badaniami klinicznymi systemy implantologiczne takich światowych producentów implantów jak MIS i MDI